Rennes Kulübü Fernando Muslera’ya talip oldu

Fransız grubu Rennes’in sportif yöneticisi Florian Maurice Galatasaray kalecisi Fernando Muslera için teşebbüsleri olduğunu söyledi.

Fransa Ligue 1 takımlarından Rennes’in sportif yöneticisi Florian Maurice, 28 yaşındaki Alfred Gomis’in yerine deneyimli bir kaleci aradıklarını söyledi. L’Equipe’e konuşan Maurice, “Alfred Gomis, önümüzdeki dönem kadronun birinci kalecisi olmayacak. Makus bir dönem geçirmedi fakat bir kaleci aradığımızı ona da söyledik” dedi.

‘TECRÜBELİ BİR KALECİ HEDEFLİYORUZ’

Doğan Alemdar’a güvendiklerini söyleyen Maurice, “20 yaşında ve 1-2 yıl içinde sıçrama yapmasını beklediğimiz bir kalecimiz var. Doğan, tahminen de gelecekteki birinci kalecimiz olacak. Lakin bizim öncelikli maksadımız deneyimli bir kaleci alıp hem Doğan’ın gelişimine yardımcı olmak hem de kadrodaki deneyim eksikliğini gidermek” tabirlerini kullandı.

Galatasaraylı Fernando Muslera’nın da listelerinde olduğunu söyleyen Maurice, “Fernando Muslera, Yann Sommer ve Steve Mandanda, bu 3 isim de tam olarak başımdaki profile uygunlar. 3 oyuncu için de birtakım teşebbüslerimiz oldu ve geleceğin neler getireceğini göreceğiz” diyerek kelamlarını noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.