Kaan Tangöze’nin meşhur montu yine olay oldu!

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 2010’da evlendiği model ve oyuncu Seçkin Piriler’den 2017’de boşanmıştı. İkilinin bu evlilikten Hakan ve Volkan adında iki oğlu olmuştu. Tangöze, 2018’de ise meslektaşı Kıvılcım Ural ile nikah masasına oturmuş ve İlayda adını verdikleri kızları dünyaya gelmişti.

SÜPER BABA KAAN

Tangöze, geçtiğimiz sene çocukları İlayda, Hakan ve Volkan ile sinemaya gitmişti. Üç çocuğunun bir dediğini iki etmeyen şarkıcı, filmden önce patlamış mısır ve meyve suyu almıştı. İlayda bir an olsun babası Tangöze’nin yanından ayrılmazken, filmi izleyeceği için heyecanlı olması dikkat çekmişti.

SEÇKİN PİRİLER SORUSUNA YANIT YOK

Tangöze, geçtiğimiz Ocak ayında ise kızı ile beraber Etiler Akmerkez’de görüntülenmişti. Yemek yedikten sonra müzik aletlerinin satıldığı mağazaya giren Tangöze’ye, “Eski eşiniz Seçkin Piriler, ‘Survivor’ yarışmasında. Çocuklar ile beraber performansını izlediniz mi?” diye sorulması üzerine, ünlü isim şapka ile yüzünü gizlemeye çalışıp cevap vermemişti.

MUHABİRLERİ GÖRÜNCE MORALİ BOZULDU

49 yaşındaki Kaan Tangöze, tüm bunların ardından önceki akşam eşi Kıvılcım Ural ile birlikte Etiler’de yer alan bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mekan çıkışı muhabirleri karşısında gören şarkıcının yine morali bozuldu.

GÜLÜMSEDİ

Tangöze’nin üzerinde ise yine gündemden düşmeyen parka montu vardı. Ünlü isim, basın mensuplarının meşhur montunu sorması üzerine gülümsemekle yetindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir