Hırsızlık için girdiği evin sahibini başından silahla vurarak öldürdü

Hırsızlık için girdiği evin sahibini başından silahla vurarak öldürdü

Akyazı Batakköy Mahallesi’nde dün Erdem Özdemir’in işe gitmemesi üzerine telefonla arayan ancak ulaşamayan mesai arkadaşları, Özdemir’in kardeşine haber verdi. Kontrol için eve gelen kardeşi, Özdemir’in cansız bedenini buldu.

GENÇ ADAMI HIRSIZIN ÖLDÜRDÜĞÜ TESPİT EDİLDİ

Başının arkasından tabancayla vurularak öldürülen Özdemir’in hırsızlık için eve giren Ö.K. tarafından öldürüldüğünü belirleyen polis, kısa sürede katil zanlısını yakaladı. Ayrıca çalıntı eşyaları taşıdığı öne sürülen A.B. de gözaltına alındı. Cinayete kurban giden Özdemir’in cenazesi, Adli Tıp’tan ailesi tarafından teslim alınarak Akyazı‘ya getirildi. Öğle namazını müteakip Batakköy Mahallesi Merkez Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Özdemir’in cenazesi aile mezarlığında toprağa verildi.

KATİL ZANLISI KISA SÜREDE YAKALANDI

Olayın ardından Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ve Akyazı İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler kapsamlı bir çalışma başlattı. Olayın olduğu ev ve yanındaki evde hırsızlık olduğunu belirleyen polis, kar üzerindeki ayakkabı izleri ile güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Cinayet şüphelisi Ö.K. (39) Adapazarı ilçesinde ekiplerce yapılan operasyonda suç aleti ve hayatını kaybeden kişiye ait çalıntı malzemelerde birlikte yakalandı. Ö.K. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, şahsa silahı temin eden ve gözaltına alınan Ş.İ.Ö. hakkında ise yasal işlem başlatıldı.

Hırsızlık için girdiği evin sahibini başından silahla vurarak öldürdüHırsızlık için girdiği evin sahibini başından silahla vurarak öldürdüHırsızlık için girdiği evin sahibini başından silahla vurarak öldürdüHırsızlık için girdiği evin sahibini başından silahla vurarak öldürdü

İhlas Haber Ajansı – 3. Sayfa

Erdem Özdemir, Sakarya, Akyazı, Polis, 3. Sayfa, HaberBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.