Gönül Dağı’nın Taner’i diziden ayrılıyor mu? Berk Atan’ın yeni projesi şoke etti…

“Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, herkesin ilgisini çekti.

Bozkırın ortasında yer alan sevimli bir kasabada yaşayan sıcakkanlı ve sevecen Anadolu beşerinin hikayesini anlatan dizi, 2 dönem boyunca reyting rekorları kırdı.

Dizinin başrolünde yer alan Gülsim Ali’nin ayrılığı herkesi üzerken, Taner’e hayat veren Berk Atan’ın yeni rol arkadaşının kim olacağı ise merak ediliyor.

Birbirinden yetenekli oyuncuları bir ortaya getiren dizis sayesinde popülerliği artan Atan, yaz aylarında da boş durmadı.

Yaz döneminde kısa bir tatil yapan ve yeni bir sinema çekmeye hazırlanan Berk Atan, Yağmur Tanrısevsin ile partner oldu.

On Üçüncü Gün sinemasında yer almaya hazırlanan ikiliden yeni kareler geldi. Gönül Dağı seyircileri ise Berk Atan’a övgüler yağdırdı.

Diziden ayrılmıyor, yeni sinema yolda

Yağmur Tanrısevsin ile partner olan Berk Atan, yeni dönemde da Gönül Dağı’na devam edecek.

İkilinin ahenkleri toplumsal medya üzerinden gündem oldu. Yakıştırılan Tanrısevsin ve Atan’ın rol alacakları sinema, merak konusu olmaya başladı.

Filmde Elya’yı canlandıracak olan Yağmur Tanrısevsin’in hoşluğu dikkati çekerken, Berk Atan’ın ise güzelliğine güzellik kattığı görüldü.

Romantik güldürü biçiminde olacak olan sinema için geri sayım başlarken, Gönül Dağı dizisi de Eylül ayında ekranda olacak.

İŞTE O KARELER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.