Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın Kızı Tuğçe Tayfur Müziği Bırakmasının Ardından Tesettüre Girdi!

Arabesk müziğin usta isimlerinden Ferdi Tayfur ve Yeşilçam filmlerinin yıldız ismi Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur aldığı radikal kararlarla son dönemlerin çok konuşulan isimlerinden birisi oldu. Babası Ferdi Tayfur’un izinden giderek sahnelere adım atan ve şarkıcı olan Tuğçe Tayfur’un Burak Kalfa ile sürdürdüğü bir dargın bir barışık olan aşk hayatı da sık sık gündemdeydi. 

Burak Kalfa ile nişanlandıktan kısa bir süre sonra nişanı atan çiftin tekrardan barıştıkları haberini Tuğçe Tayfur Instagram hesabından verdi. Aynı zamanda desteklediği partiyi de açıkladı.

Arabesk müziğin ünlü ismi Ferdi Tayfur ve Yeşilçam yıldızı Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur içinde bulunduğu sanat camiasının maneviyatına aykırı olduğunu söyleyerek müziği bırakmıştı.

“Maneviyatım ağır basıyor!” diyerek sahneyi bırakan sanatçı Burak Kalfa ile bir birliktelik yaşamıştı.

Sevgilisinden evlenme teklifi alan sanatçı üçüncü kez nikah masasına oturmaya hazırlanıyordu. Fakat nişanlandıktan kısa bir süre sonra birlikteliklerini sonlandırma kararı almışlardı.

Sosyal medyada fotoğraflarının çoğunu silen Tuğçe Tayfur “Pazartesiye yeni başlangıçlarla merhaba dedik” notuyla barıştıklarını ilan etti.

Paylaştığı bu fotoğraf çok beğenildi. “Aynı annesi Necla Nazır’ın gençliği gibi” yorumları yağdı.

Tuğçe Tayfur nişanlısı Burak Kalfa’nın da Memleket Partisi’ne dahil olduğunu açıklayarak tarafını belli etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir