Emre Mor’dan Fenerbahçe ve Arda Güler sözleri!

Fenerbahçe’nin Fatih Karagümrük’ten transfer ettiği yeni kanat oyuncusu Emre Mor, ekibinin Avusturya kampındaki idmanı öncesinde basın mensuplarına konuştu.

Sarı-lacivertlilere geldiği için keyifli olduğunu söyleyen 24 yaşındaki oyuncu, rekabete her vakit hazır olduğunu belirtti.

Emre Mor’un açıklamaları şu biçimde:

“Zor ve sıkı bir biçimde antrenmanlarımıza devam ediyoruz. Oynadığımız hazırlık maçlarında yeterli sonuçlar aldık. Âlâ ilerlediğimizi düşünüyorum. Önemli bir biçimde Dinamo Kiev maçına kadar hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Çok memnunum. Geçen dönem bir plan oluşturulmuştu ve bu plan Fenerbahçe’ye gelmekti. Bunu gerçekleştirdiğim için çok memnunum. Türkiye’de oynamak istediğim tek kadro Fenerbahçe’ydi.”

“MİLLİ KADROSU ÇOK ÖZLEDİM”

“Çok fazla şey değişti. Mental olarak eksikliğim vardı lakin bunu değiştirmeyi başardım. Etrafımdaki beşerler, çalıştığım beşerler yanlışsız insanlardı. Tekrar doğmak istiyordum ve bunda da başarılı olduğumu hissediyorum. Ulusal Kadro’yu çok özlediğimi söyleyebilirim.”

“VOLKAN DEMİREL’E TEŞEKKÜR EDİYORUM”

“Geçtiğimiz sezonki başarımda Karagümrük’teki herkesin katkısı vardı. Fit durumda değildim. Volkan Demirel ile ortamızda çok güzel bir alaka oluştu. Daima benimle konuşuyordu. Ona tekrar teşekkür ediyorum. Performansımda büyük tesiri oldu. Volkan Hoca bir seferinde; benim sıkıntı oyuncu olduğumu duyduğunu lakin tanışınca fikrinin değiştiğini söyledi. O, benim futbolumu istediğim üzere oynamamı sağladı ve bunu yaparken de ‘Sen düzgün oyuncusun’ üzere cümleler kurmadı.”

“HER VAKİT REKABETE HAZIRIM”

“Fenerbahçe üzere bir kulüpte rekabet olması çok olağan. Kimse size kırmızı halı sunmaz. Lakin önümüzde çok fazla maç olduğunu ve herkesin talih bulacağını düşünüyorum. Ben her vakit rekabete hazırım. Futbolun sıkıntı taraflarından birisi de bu.”

“ARDA GÜLER İLE KONUŞACAĞIM”

“Takımla çok fazla idman yapamadım lakin geçen dönemden oyuncuları tanıyorum. Arda Güler’i biraz kendime benzetiyorum. Onu tanıdıkça ona yardımcı olmaya çalışacağım. Benim yaptığım yanlışları ona anlatacağım.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.