Başparmağınız Karakterinizi Ele Veriyor! İşte Başparmağınızın Haline Nazaran Kişilik Testi

Kişilik analistleri için bilhassa başparmaklar benzersizdir. Zira 3 yerine 2 boğumludur ve sizin hakkınızda her şeyi ele veren el yazınızı denetim eder . Başparmaklar bizi başka hayvanlara nazaran değil, tıpkı vakitte kendi ortamızda da farklı kılıyor. Karakteriniz ve ya karşınızdaki insanın karakteri hakkında ipuçları elde etmek istiyorsanız yalnızca başparmağınızın haline ve ka karşınızdakinin başparmağının haline bir bakın.

Karar.com kişiliğiniz hakkında bir şeyler ortaya çıkarabilecek farklı bir başparmak sınıflandırma aracı buldu. Resme bir göz atın ve sizin başparmağınız neler söylüyor öğrenin.

BAŞPARMAĞINIZ A TİPİNE BENZİYORSA

Başparmağın her iki boğumu da aynıysa, ahenk ve huzuru bulmaya çalışan istikrarlı bir insansınız. Bu başparmak formuna sahip beşerler çoğunlukla sakindir ve konuşma ve öğretmede güzeldir ve tüm bilgileriniz ömürle test edilir.

Çevrenizde hiç kimsenin olmadığı kadar empati kurduğunuz için ilginize yahut güzel bir tavsiyeye gereksinimi olan birçok arkadaş ve akraba var.

BAŞPARMAĞINIZ B TİPİNE BENZİYORSA

Baş parmağınızın birinci kısmı ikincisinden daha uzunsa, o vakit mükemmeliyetçisiniz. Fikirlerinize çok bağlısınız ve detaylardan asla mutlu değilsiniz . Her şey kusursuz ve sistemli olmalı ve her vakit başarmanız gereken bir şey vardır.

Bazen bir fikre takıntılı olabilirsiniz, lakin her vakit başarılı olmak için mütevazı bir yol bulun ve harekete geçmeyi tercih edin. Beşerler dürüstlüğünden ötürü sana hürmet duyar ve kelamına güvenebilir.

BAŞPARMAĞINIZ C TİPİNE BENZİYORSA

Baş parmağınızın alt kısmı üst kısmından daha büyükse, çalışkansınız demektir. Hayat muhtemelen size başarılı olmak için kolay bir yol sunmuyor, fakat her türlü mahzuru aşacak ve her vakit iyiyi bulacaksınız . Bu başparmak biçimine sahip beşerler kendinden emin ve uyanıktır. Her hayale zeka getiriyorsun.

Fikirleriniz her vakit açıktır ve başınızı karıştıran pek çok şey yoktur, bu nedenle iş yerinde muteber bir kişi olarak sıklıkla takdir ediliyorsunuz.

BAŞPARMAĞINIZ ESNEKSE

Elinizi “başparmak yukarıya” pozisyonuna getirin. Esnek bir parmağınız varsa, düz başparmağı olan insanlardan daha etkileyici ve duygusalsınız . Bu biçime Otostopçunun baş parmağı da denir . Sizin üzere beşerler değişen şartlara ve yeni ortamlara kolaylıkla ahenk sağlar.

Çok yaratıcı ve sanatsalsın. Sanat sizin için yapılır. Esnek başparmaklara sahip bireyler dünyaya açık ve çok meraklıdır. Akılları, problemleri çözmenin ve amaçlara ulaşmanın farklı yollarını bulur.

BAŞPARMAĞINIZ DÜZ İSE

Elinizi “başparmak yukarıya” pozisyonuna getirin. Artık baş parmağınızın nasıl göründüğüne dikkat edin. Düz ve esnek değilse, hükmetmeyi seven inatçı bir insansınız . Kimi beşerler senin poker hızınla taş üzere göründüğünü düşünebilir lakin verdiğin kelamları tutmana hayran olabilir. Size her vakit güvenebilirler.

Bazen beşerler sizin inancınızdan ve sözünüzü tutma yeteneğinizden yararlanmaya çalışabilirler ancak çoğunlukla her şeyi anında tahlil edebilir ve kendinize ziyan vermeden gerçek seçimleri yapabilirsiniz.

Ya sizin ne cins bir başparmağınız var? Bu kişilik testi sizin için değişikse arkadaşlarınızla da paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.