Aslı Tandoğan’dan Mahsun Kırmızıgül açıklaması!

Kızı Arya ile Akmerkez’de objektiflere yansıyan Aslı Tandoğan, “Alışverişe geldik. Antalya’ya dedelerinin yanına gideceğiz. Ufak da bir tatil olacak oraya gitmişken” dedi.

Arya bir muhabirin kolundaki dövmeleri görünce hoşuna gitti. 44 yaşındaki oyuncu, kızının dövmeye baktığını fark edince, “Dövme çok seviyor. Dün bacağını çizmiş. ‘Ne yaptın?’ diye sordum, ‘Dövme yaptım’ cevabını verdi” diyerek kahkaha attı.

“İÇİMİZDEN ÇALIŞMAK GELMİYOR”

Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin ardından afet bölgesine destek olmak için kolları sıvayan ünlü isimlerden biri olan Aslı Tandoğan olmuştu. Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydan gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki yıkıcı depremler hakkında konuşan oyuncu, “Şu sıralar içimizden çalışmak gelmiyor açıkçası. Gittik geldik deprem bölgesine. Hâlâ yaraların sarılması gerekiyor. Çocuklar var şu an, bunu konuşmayalım şimdi” ifadelerini kullandı.

“KENDİLERİNİ GÖSTERMEYE ÇALIŞAN İNSANLARDAN BAHSEDİYOR”

Ahbap Derneği koordinesinde afet bölgesindeki yardım çalışmalarına katılan şarkıcı Mahsun Kırmızıgül’ün geçtiğimiz haftalarda deprem bölgesine giden vatandaşların ve ünlülerin oradan sosyal medya paylaşımları yapmaması gerektiğine dair açıklaması gündem olmuştu.

Tandoğan, bu sözlerin hatırlatılması üzerine şu ifadeleri kullandı:

Mahsun kendilerini göstermeye çalışan insanlardan bahsediyor bence. Oraya gidip paylaşım yapılsın ama oraya gidip reklam yapmak, ‘Ben buraya geldim’ diye paylaşmak çok ayrı bir şey. Yardım için orada bulunmak ayrı bir şey. Mahsun’un bunu söylemek istediğini düşünüyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir